Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: On
es: Activado

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Message
es: Mensaje

en: User
es: Usuario

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Location
es: Ubicación

en: Severity
es: Gravedad

en: Referrer
es: Referente

en: Anonymous
es: Anónimo

en: About
es: Acerca de

en: Match case
es: Coincidir mayúsculas/minúsculas

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
es: Los datos de registro estan dañados y no pueden ser decodificados: @message
