Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: On
fa: روشن

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Message
fa: پیغام

en: User
fa: کاربر

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: About
fa: درباره
