Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: On
hr: Uključi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: About
hr: Opis
