Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: On
ka: ჩართვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Anonymous
ka: ანონიმური
