DCAT (8.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Mapping
ur: میپنگ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
