DCAT (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
