DCAT (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Homepage
lt: Svetainė

en: License
lt: Licenzija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Region
lt: Sritis

en: Theme
lt: Tema

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Total
lt: Iš viso

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Location
lt: Vieta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Modified
lt: Redaguota

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Street address
lt: Adresas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Catalog settings
lt: Katalogo nuostatos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Media type
lt: Medijos tipas
