Death Link (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟
