Death Link (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Active
fa: فعال

en: To
fa: به

en: From
fa: از
