Death Link (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Active
ne: सक्रिय

en: To
ne: लाई
