Drupal Debug Bar (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Appearance
it: Aspetto

en: Log in
it: Accedi

en: Position
it: Posizione

en: Front page
it: Prima pagina

en: Log out
it: Esci

en: Last run !time ago
it: Ultima esecuzione: !time fa

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: Float
it: Virgola mobile

en: Run cron
it: Esegui cron

en: Caches cleared.
it: Cache eliminate.

en: Cron ran successfully.
it: Cron eseguito con successo

en: Clear all caches
it: Svuota tutte le cache

en: Recent log messages
it: Messaggi di log recenti

en: View profile
it: Vedi il profilo
