Drupal Debug Bar (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Log
ro: Jurnal

en: Appearance
ro: Aspect

en: Position
ro: Poziţie

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Last run !time ago
ro: Ultima rulare în urmă cu !time

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Float
ro: Virgulă mobilă

en: Run cron
ro: Rulează cron

en: Caches cleared.
ro: Datele din cache au fost şterse.

en: Cron ran successfully.
ro: Cron a rulat cu succes

en: Clear all caches
ro: Golește tot cache-ul

en: Recent log messages
ro: Mesaje recente din jurnal

en: View profile
ro: Vezi profilul
