Drupal Debug Bar (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Development
fa: توسعه

en: Log
fa: گزارش

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Log in
fa: ورود

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Position
fa: موقعیت

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Log out
fa: خروج

en: Last run !time ago
fa: آخرین اجرا !time پیش

en: Float
fa: شناور

en: Text only
fa: فقط متن

en: Run cron
fa: اجرای کرون

en: Caches cleared.
fa: حافظه موقت پاکسازی شد.

en: Cron ran successfully.
fa: کرون با موفقیت اجرا شد.

en: Clear all caches
fa: پاکسازی تمامی حافظه‌های موقت

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: View profile
fa: مشاهده مشخصات
