Drupal Debug Bar (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Cache
hy: Քեշ

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Log out
hy: Ելք

en: Last run !time ago
hy: Աշխատացվել է !time առաջ

en: Float
hy: Լողացող

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
