Drupal Debug Bar (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Log
lt: Įrašas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Cache
lt: Podėlis

en: Position
lt: Pozicija

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Caches cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko

en: Clear all caches
lt: Išvalyti visą kešą

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: View profile
lt: Peržiūrėti profilį
