Decorx (1.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Search
ar: بحث

en: Contact
ar: اتصل

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Logo
ar: الشعار

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Newsletter
ar: النشرة

en: About
ar: حول

en: Highlighted
ar: مبرز
