Decorx (1.0.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Contact
az: Kontakt

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Tabs
az: Tablar

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: About
az: Haqqında
