Decoupled Domain (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Menu
uk: Меню

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Domain
uk: Домен

en: Default front page
uk: Головна сторінка

en: Protocol
uk: Протокол

en: Port
uk: Порт

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Slogan
uk: Гасло

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Domains
uk: Домени

en: Domain list
uk: Список доменів

en: Domain name
uk: Назва домену

en: Select menu
uk: Виберіть меню

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Add more
uk: Додати ще

en: How this is used depends on your site's theme.
uk: Короткий вислів, що характеризує ваш сайт.

en: Site details
uk: Деталі сайту
