Decoupled Domain (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Menu
ar: القائمة

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Domain
ar: النطاق

en: Default front page
ar: الصفحة الرئيسية الافتراضية

en: Protocol
ar: النظام

en: Port
ar: منفذ

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Site information
ar: معلومات الموقع

en: Slogan
ar: الشعار

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: How this is used depends on your site's theme.
ar: طريقة استعمال هذا تعتمد على حلة موقعك.

en: Site details
ar: تفاصيل الموقع
