Decoupled Domain (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Menu
az: Menyu

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Site name
az: Sayt adı

en: Domain
az: Domen

en: Default front page
az: Defolt əsas səhifə

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Machine name
az: Maşın adı
