Decoupled Domain (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Home page
ur: آبائی صفحہ

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Add
ur: شامل کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Front page
ur: سرورق

en: Site information
ur: ویب سائٹ کی معلومات

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا
