Decoupled Kit (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Link
ru: Ссылка

en: Label
ru: Метка

en: Path
ru: Путь

en: Vocabularies
ru: Словари

en: Menu
ru: Меню

en: Block
ru: Блок

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Example
ru: Пример

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Object
ru: Объект

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Blocks
ru: Блоки

en: Sitemap
ru: Карта сайта

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Not allowed
ru: Запрещено

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Metatags
ru: Мета-теги

en: Config
ru: Конфигурация

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности
