Decoupled Toolbox (1.0.1-rc1) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Servers
sv: Servrar

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Display
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Include
sv: Inkludera

en: Date format
sv: Datumformat

en: Url
sv: URL

en: Custom
sv: Anpassad

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: here
sv: här

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Limit
sv: Begränsning

en: URL redirects
sv: URL-omdirigeringar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: nothing
sv: ingenting

en: About
sv: Om

en: Web Services
sv: Web tjänster

en: Menu block
sv: Menyblock

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Custom date format
sv: Anpassat datumformat

en: Hide if empty
sv: Dölj om tomt

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Rendered as @mode
sv: Genererad som @mode

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar

en: - Default site/user time zone -
sv: - Förvald tidszon för webbplats/användare -

en: Date format: @date_format
sv: Datumformat: @date_format

en: Custom date format: @custom_date_format
sv: Anpassat datumformat: @custom_date_format

en: Time zone: @timezone
sv: Tidzon: @timezone
