Decoupled Toolbox (1.5.1-rc10) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: License
ca: Llicència

en: Version
ca: Versió

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Display
ca: Visualització

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Include
ca: Incloure

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: here
ca: aquí

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Limit
ca: Límit

en: URL redirects
ca: Redireccions URL

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Hide if empty
ca: Amaga si és buit

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Rendered as @mode
ca: Mostra-ho com @mode

en: @name format: @date
ca: Format @name: @date

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge

en: - Default site/user time zone -
ca: - Fus horari predeterminat del lloc/usuari -

en: Date format: @date_format
ca: Format de data: @date_format

en: Custom date format: @custom_date_format
ca: Format de data personalitzat: @custom_date_format

en: Time zone: @timezone
ca: Fus horari: @timezone

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
