Decoupled Toolbox (1.5.1-rc11) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: License
he: רישיון

en: Version
he: גירסה

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Display
he: תצוגה

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Include
he: כלול

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Url
he: כתובת url

en: Custom
he: מותאם

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Limit
he: גבול

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Menu block
he: בלוק תפריט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Rendered as @mode
he: רונדר כ@mode
