Decoupled Toolbox (1.5.1-rc3) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: License
lt: Licenzija

en: Version
lt: Versija

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Display
lt: Rodymas

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Include
lt: Įterpti

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: here
lt: čia

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Limit
lt: Limitas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: nothing
lt: Nei kiek

en: About
lt: Apie

en: Menu block
lt: Meniu blokas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: @name format: @date
lt: @name formatas: @date

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: - Default site/user time zone -
lt: - Numatytoji svetainės/nario laiko zona -

en: Date format: @date_format
lt: Datos formatas: @date_format

en: Custom date format: @custom_date_format
lt: Savitas datos formatas: @custom_date_format

en: Time zone: @timezone
lt: Laiko zona: @timezone
