Decoupled Toolbox (1.5.1-rc6) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
