Decoupled Toolbox (1.5.1-rc11) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Servers
ml: സര്‍വറുകള്‍

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Time zone
ml: സമയമേഖല

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
