Default Content Deploy (2.0.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Settings
es: Configuración

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Archive
es: Archivo

en: Mode
es: Modo

en: Folder
es: Directorio

en: Web services
es: Servicios web

en: Import content
es: Importar contenido

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Do you really want to continue?
es: ¿De verdad desea continuar?

en: Bundle
es: Paquete

en: The file could not be uploaded.
es: El archivo no pudo ser subido.

en: All content
es: Todo el contenido

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
es: El archivo seleccionado %filename no se puede subir al servidor. Solo se permiten archivos con las siguientes extensiones: %extensions.

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.
