deGov (8.x-7.100) - en to mg translation catalogue (21 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: type
mg: karazana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony
