deGov (8.x-7.200) - en to mn translation catalogue (65 entries)

en: tags
mn: шошгууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Place
mn: Байршил

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Upload
mn: Оруулах

en: type
mn: төрөл

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Bottom
mn: Доод

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Blog
mn: Блог

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
