deGov (8.x-7.400) - en to ht translation catalogue (31 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Installed %module module.
ht: Instale %module modil.

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.
