deGov (8.x-7.500) - en to km translation catalogue (85 entries)

en: tags
km: ស្លាក

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Close
km: បិទ

en: Full text
km: អត្ថបទ​ពេញ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: About
km: អំពី

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Installed %module module.
km: បាន​ដំឡើង​​ម៉ូឌុល %module ។

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Display basic HTML help in long filter tips
km: បង្ហាញ​ជំនួយ​ HTML ​មូល​ដ្ឋាន​ក្នុង​ព័ត៌មាន​ជំនួយ​តម្រង​វែង
