deGov (8.x-7.503) - en to sq translation catalogue (61 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: Small
sq: E vogël

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: type
sq: lloji

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Revisions
sq: Revizione

en: Medium
sq: Mesatar

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Blog
sq: Ditari

en: Users
sq: Përdorues

en: Full text
sq: Teksti i plotë

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Publish
sq: Publiko

en: Permission
sq: Të drejta

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: Reply
sq: Përgjigju

en: About
sq: Informacione

en: Installed %module module.
sq: U instalua moduli %module.

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
