deGov (8.x-7.601) - en to br translation catalogue (23 entries)

en: tags
br: gerioù-alc'hwez

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
