deGov (8.x-7.601) - en to se translation catalogue (38 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Video
se: Filbma

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Publish
se: Almmut

en: About
se: Birra

en: Search term
se: Ohcansátni

en: of
se: oktiibuot
