deGov (8.x-8.0) - en to ca translation catalogue (174 entries)

en: tags
ca: etiquetes

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Synonyms
ca: Sinònims

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Field
ca: Camp

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Update
ca: Actualitza

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Audio
ca: Àudio

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Upload
ca: Puja

en: type
ca: tipus

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: FAQ
ca: PMF

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Date format
ca: Format de la data

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Database
ca: Base de dades

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Gallery
ca: Galeria

en: Video Upload
ca: Pujada de vídeo

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Medium
ca: Mitjana

en: Media
ca: Multimèdia

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Background color
ca: Color de fons

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Blog
ca: Bloc

en: Users
ca: Usuaris

en: Latest
ca: Novetats

en: Close
ca: Tanca

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Share
ca: Comparteix

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: ago
ca: fa

en: Full text
ca: Text complet

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Today
ca: Avui

en: Limit
ca: Límit

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Second
ca: Segon

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Date display
ca: Visualització de la data

en: To date
ca: fins al

en: From date
ca: Des del

en: Map
ca: Mapa

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Hours
ca: Hores

en: Reference
ca: Referència

en: Video
ca: Vídeo

en: Permissions
ca: Permisos

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: Minutes
ca: Minuts

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Blocks
ca: Blocs

en: Publish
ca: Publica

en: Permission
ca: Permís

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Reply
ca: Respon

en: When
ca: Quan

en: Administrator
ca: Administrador

en: Usage
ca: Ús

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Alias
ca: Àlies

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Person
ca: Persona

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Where
ca: On

en: changed
ca: canviat

en: of
ca: de

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Delete file
ca: Suprimeix el fitxer

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Pagination
ca: Paginació

en: Installed %module module.
ca: S'ha instal·lat el mòdul %module.

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Relative date
ca: Data relativa

en: Library
ca: Biblioteca

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Display basic HTML help in long filter tips
ca: Mostra ajuda bàsica d'HTML en suggeriments llargs de filtratge

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: Master
ca: Mestre

en: An autocomplete text field.
ca: Un camp de text amb autocompletat.

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ca: Mostra les entitats referenciades generades per entity_view().

en: Stream wrapper
ca: Embolcall del sistema

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Last page
ca: Última pàgina

en: The configuration was imported successfully.
ca: La configuració s'ha importat correctament.

en: Field formatters
ca: Formatadors de camp

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: The location this menu link points to.
ca: La localització on apunta aquest enllaç de menú.

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: There are no changes to import.
ca: No hi ha canvis per a importar.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ca: Restaura com a esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ca: Restaura

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
