deGov (8.x-8.0) - en to sl translation catalogue (74 entries)

en: tags
sl: značke

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Synonyms
sl: Sinonimi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Field
sl: Polje

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Update
sl: Posodobitev

en: Top
sl: Na vrhu

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Upload
sl: Nalaganje

en: type
sl: tip

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Roles
sl: Vloge

en: Revisions
sl: Različice

en: Medium
sl: Srednja

en: Month
sl: Mesec

en: User login
sl: Prijava

en: Users
sl: Uporabniki

en: Close
sl: Zapri

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Today
sl: Danes

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Blocks
sl: Bloki

en: Publish
sl: Objavi

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Reply
sl: Odgovori

en: Alias
sl: Vzdevek

en: About
sl: O modulu

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.
