deGov (8.x-8.100) - en to az translation catalogue (123 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: settings
az: parametrlər

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Update
az: Yeniləmə

en: Small
az: Balaca

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Continue
az: Davam et

en: Files
az: Fayllar

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: Bottom
az: Aşağı

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Roles
az: Rollar

en: Location
az: Məkan

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Background color
az: Arxa rəng

en: User login
az: Loqin

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Full text
az: Tam mətn

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Second
az: Saniyə

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Map
az: Xəritə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Info
az: Məlumat

en: Reference
az: Istinad

en: Permissions
az: İcazələr

en: Standard
az: Standart

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Document
az: Sənəd

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Blocks
az: Bloklar

en: Publish
az: Dərc et

en: Permission
az: İcazə

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Reply
az: Cavab verin

en: Telephone
az: Telefon

en: Alias
az: Ləqəb

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: nodes
az: nodlar

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: of
az: söndür

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Bundle
az: Paket

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Relative date
az: Nisbi tarix

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Display basic HTML help in long filter tips
az: Uzun filtr məsləhətlərində əsas HTML yardımını göstərin
