deGov (8.x-8.100) - en to ku translation catalogue (92 entries)

en: tags
ku: تاگەکان

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Field
ku: خانە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Text
ku: دەق

en: Upload
ku: بارکردن

en: type
ku: جۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Year
ku: ساڵ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Full text
ku: دەقی پڕاوپڕ

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Info
ku: زانیاری

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Alias
ku: نازناو

en: About
ku: دەربارە

en: Installed %module module.
ku: مۆدیولی %module دامەزرێنرا.

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
