deGov (8.x-8.100) - en to os translation catalogue (37 entries)

en: tags
os: тегтӕ

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Field
os: Быдыр

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Update
os: Сног кæн

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
