deGov (8.x-8.101) - en to be translation catalogue (127 entries)

en: tags
be: тэгі

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Synonyms
be: Сінонімы

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: settings
be: налады

en: Field
be: Поле

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Update
be: Абнавіць

en: Top
be: Верх

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Audio
be: Аўдыё

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: Upload
be: Загрузіць

en: type
be: тып

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Date format
be: Фармат даты

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Database
be: База дадзеных

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Revisions
be: Версіі

en: API Key
be: Ключ API

en: Medium
be: Сярэдні

en: Media
be: Мультымедыя

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Start
be: Пачатак

en: Background color
be: Колер фона

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Blog
be: Блог

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Banner
be: Банэр

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: File Upload
be: Загрузіць файл

en: Full text
be: Поўны тэкст

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Today
be: Сёння

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Second
be: Секунда

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Map
be: Мапа

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: Permissions
be: Правы

en: Standard
be: Стандарт

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Blocks
be: Блокі

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Permission
be: Дазвол

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Reply
be: Адказ

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Alias
be: Аліас

en: About
be: Аб

en: nodes
be: матар'ялы

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Bundle
be: Набор

en: Installed %module module.
be: Усталяваны %module модуль.

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Relative date
be: Адносная дата

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Display basic HTML help in long filter tips
be: Паказваць дапамогу па базавым HTML

en: View mode
be: Лад выгляду

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі

en: The configuration was imported successfully.
be: Налады паспяхова імпартаваныя.

en: Field formatters
be: Фарматэры поля

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст
