deGov (8.x-8.101) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: tags
ky: белгилер

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Save
ky: Сактоо

en: Blog
ky: Блог
