deGov (8.x-8.200) - en to ast translation catalogue (71 entries)

en: tags
ast: etiquetes

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Synonyms
ast: Sinónimos

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Field
ast: Campu

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Update
ast: Anovar

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: Upload
ast: Xubir

en: type
ast: triba

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Continue
ast: Siguir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Medium
ast: Mediu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Blog
ast: Blogue

en: Users
ast: Usuarios

en: Close
ast: Zarrar

en: Full text
ast: Testu completu

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Permissions
ast: Permisos

en: Standard
ast: Estándar

en: Installed %module module.
ast: Preséu %module instaláu.
