deGov (8.x-8.302) - en to ug translation catalogue (78 entries)

en: tags
ug: خەتكۈچلەر

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Media
ug: مېدىيا

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: User login
ug: كىرىش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full text
ug: تولۇق تېكىست

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Reply
ug: جاۋاب

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: of
ug: جەمئىي

en: Download file
ug: ھۆججەت چۈشۈرۈش

en: Sort by:
ug: : سورتلاش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
