deGov (8.x-8.400) - en to ka translation catalogue (79 entries)

en: tags
ka: ტეგები

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Synonyms
ka: სინონიმები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Update
ka: განახლება

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Time
ka: დრო

en: Text
ka: ტექსტი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: type
ka: ტიპი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: View arguments
ka: არგუმენტების ნახვა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Media
ka: მედია

en: Month
ka: თვე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Full text
ka: სრული ტექსტი

en: Today
ka: დღეს

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Second
ka: წამი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Permission
ka: უფლება

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Installed %module module.
ka: დაყენებულია %module მოდული.
