deGov (8.x-8.400) - en to lv translation catalogue (145 entries)

en: tags
lv: birkas

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Synonyms
lv: Sinonīmi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: settings
lv: iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: type
lv: veids

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Node
lv: Mezgls

en: FAQ
lv: BUJ

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Bottom
lv: Apakša

en: Database
lv: Datubāze

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Gallery
lv: Galerija

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Month
lv: Mēnesis

en: Fax
lv: Faks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Day
lv: Diena

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Blog
lv: Blogs

en: Users
lv: Lietotāji

en: Banner
lv: Baneris

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: File Upload
lv: Failu Augšupielāde

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Today
lv: Šodien

en: Limit
lv: Limits

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Map
lv: Karte

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Hours
lv: Stundas

en: Reference
lv: Atsauce

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Document
lv: Dokuments

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Webform
lv: Webforma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Blocks
lv: Bloki

en: Publish
lv: Publicēts

en: Permission
lv: Atļauja

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Administrator
lv: Administrators

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: nodes
lv: mezgli

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: of
lv: no

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Follow
lv: Seko

en: Installed %module module.
lv: Uzstādīts %module modulis.

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Display basic HTML help in long filter tips
lv: Attēlot pamata HTML palīdzību garos filtru padomos

en: media
lv: mediji

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

en: View mode
lv: Skata režīms

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: Instagram posts.
lv: Instagram ieraksti.

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Delete any file
lv: Dzēst jebkuru failu

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
