deGov (8.x-8.408) - en to hu translation catalogue (246 entries)

en: tags
hu: címkék

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Place
hu: Hely

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Synonyms
hu: Szinonimák

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: settings
hu: beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Update
hu: Frissítés

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Time
hu: Idő

en: View
hu: Megtekintés

en: Audio
hu: Hanganyag

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: Upload
hu: Feltöltés

en: type
hu: típus

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Files
hu: Fájlok

en: Node
hu: Tartalom

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: All
hu: Mind

en: Year
hu: Év

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Embedded
hu: Beágyazott

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Bottom
hu: Alja

en: Database
hu: Adatbázis

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Revisions
hu: Változatok

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Gallery
hu: Galéria

en: Video Upload
hu: Videó feltöltés

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Medium
hu: Közepes

en: Media
hu: Média

en: Month
hu: Hónap

en: Desc
hu: Csökk

en: Day
hu: Nap

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Padding
hu: Belső margó

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Users
hu: Felhasználók

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Latest
hu: Utolsó

en: Close
hu: Bezár

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Share
hu: Megosztás

en: File Upload
hu: Fájlfeltöltés

en: to
hu: ide

en: ago
hu: óta

en: Full text
hu: Teljes szöveg

en: Search results
hu: Találatok

en: Today
hu: Ma

en: Limit
hu: Korlát

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Second
hu: Második

en: Granularity
hu: Finomság

en: Date display
hu: Dátum megjelenítés

en: To date
hu: Záró dátum

en: From date
hu: Kezdő dátum

en: Map
hu: Térkép

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Hours
hu: Órák

en: Info
hu: Infó

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Reference
hu: Referencia

en: Video
hu: Videó

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Standard
hu: Általános

en: Theme settings
hu: Sminkbeállítások

en: Document
hu: Dokumentum

en: Minutes
hu: Perc

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Webform
hu: Űrlap

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Publish
hu: Közzététel

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Reply
hu: Válasz

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: When
hu: Mikor

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Usage
hu: Használat

en: Border color
hu: Keretszín

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: Alias
hu: Álnév

en: Term synonyms
hu: Szinonimák

en: Offset
hu: Eltolás

en: Person
hu: Személy

en: Headline
hu: Címsor

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Update every
hu: Frissítés időköze

en: nodes
hu: tartalmak

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Where
hu: Hol

en: ascending
hu: növekvő

en: descending
hu: csökkenő

en: changed
hu: változott

en: of
hu: /

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Pause
hu: Szünet

en: Tweet
hu: Csirip

en: Download file
hu: Fájl letöltése

en: Play
hu: Lejátszás

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Follow
hu: Követés

en: Installed %module module.
hu: <em>%module</em> modul telepítve lett.

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Taxonomies
hu: Taxonómiák

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Relative date
hu: Relatív dátum

en: Library
hu: Könyvtár

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Scheduled date
hu: Időzítés dátuma

en: Min width
hu: Minimális szélesség

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Display basic HTML help in long filter tips
hu: HTML ismertető megjelenítése a hosszú súgóban.

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: media
hu: média

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Arrow size
hu: Nyílméret

en: Date Range
hu: Dátumtartomány

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Slides
hu: Diák

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Asc
hu: Növ

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: Master
hu: Mester

en: An autocomplete text field.
hu: Egy automatikus kiegészítést ellátó szövegmező.

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
hu: Az entity_view() függvény által létrehozott entitások megjelenítése.

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Zurücksetzen
hu: Visszaállítás

en: Sortieren nach
hu: Rendezés

en: Aufsteigend
hu: Növekvő

en: Absteigend
hu: Csökkenő

en: Autor
hu: Szerző

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Group by bundle
hu: Csoportosítás mezőkötegenként

en: Bundle name
hu: Mezőcsoport név

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások

en: The configuration was imported successfully.
hu: A konfiguráció sikeresen importálva lett.

en: Media Image
hu: Kép média

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
hu: Eltárolja a hivatkozás összeállításához szükséges  karaktersorozatból álló webcímet, egy változó hosszúságú, nem kötelező hivatkozás szöveget és egy szintén nem kötelező attribútumokat tartalmazó bináris objektumot (blob).

en: Field formatters
hu: Mező formázók

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: Result description
hu: Eredmény leírás

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: The location this menu link points to.
hu: A hely amire ez a menüelem mutat.

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Min height
hu: Minimális magasság

en: There are no changes to import.
hu: Nincsenek importálható változások.

en: Another request may be importing configuration already.
hu: Egy másik kérés már importálhatta a konfigurációt.

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása

en: Twitter block
hu: Twitter blokk

en: Result description: @result_description
hu: Eredmény leírás: @result_description

en: Group by bundle: @bundle_grouping
hu: Csoportosítás mezőkötegenként: @bundle_grouping

en: Shows the current selection display, allowing to mix elements selected through different widgets in several steps.
hu: Megmutatja az aktuális kiválasztás megjelenítést, lehetővé téve különböző felületi elemeken kiválasztott elemek keverését több lépésben.

en: Delete any file
hu: Bármely fájl törlése

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
hu: Archivált

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
hu: Archiválás

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
hu: Visszaállítás vázlatként

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
hu: Visszaállítás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel

en: Orphaned @type: @summary
hu: Árva @type: @summary
