deGov (8.x-8.408) - en to oc translation catalogue (130 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Synonyms
oc: Sinonimes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: settings
oc: paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Time
oc: Ora

en: View
oc: Veire

en: Audio
oc: Àudio

en: Text
oc: Tèxte

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: type
oc: tipe

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Continue
oc: Contunhar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Files
oc: Fichièrs

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Year
oc: Annada

en: Date format
oc: Format de data

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Medium
oc: Mejan

en: Media
oc: Mèdia

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: End
oc: Fin

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Padding
oc: Emplenatge

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Users
oc: Utilizaires

en: Banner
oc: Bandièra

en: Position
oc: Posicion

en: Close
oc: Tampar

en: Google Maps API Key
oc: Clau de la Google Maps API

en: Sort by
oc: Triar per

en: Share
oc: Partejar

en: ago
oc: i a

en: Full text
oc: Tèxte entièr

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Today
oc: Uèi

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: Second
oc: Segonda

en: Granularity
oc: Granularitat

en: Map type
oc: Tipe de mapa

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Standard
oc: Estandard

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Blocks
oc: Blòts

en: Publish
oc: Publicar

en: Permission
oc: Dreit

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Reply
oc: Respondre

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Alias
oc: Aliàs

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: nodes
oc: nosèls

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Where
oc: Ont

en: of
oc: sus

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Bundle
oc: Paquet

en: Download file
oc: Telecargar lo fichièr

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Installed %module module.
oc: Lo modul %module es estat installat.

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Relative date
oc: Data relativa

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Scheduled date
oc: Data planificada

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Display basic HTML help in long filter tips
oc: Aficha ajuda basica d'HTML en suggestions largs de filtrat.

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Slides
oc: Diapositivas

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Wrapper class
oc: Classa de l'envolopa (wrapper)

en: Master
oc: Maître
