deGov (8.x-8.410) - en to hr translation catalogue (109 entries)

en: tags
hr: tagovi

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Place
hr: Mjesto

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Synonyms
hr: Sinonimi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Update
hr: Osvježi

en: Small
hr: Mala

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: Upload
hr: Otpremi

en: type
hr: vrsta

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: All
hr: Svi

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Bottom
hr: Dno

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Revisions
hr: Revizije

en: Medium
hr: Srednji

en: Media
hr: Mediji

en: Month
hr: Mjesec

en: Desc
hr: Silazno

en: Day
hr: Dan

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Users
hr: Korisnici

en: Position
hr: Pozicija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: Full text
hr: Cijeli tekst

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Today
hr: Danas

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Hour
hr: Sat

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Standard
hr: Standardno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Publish
hr: Objavi

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Reply
hr: Odgovor

en: Usage
hr: Upotreba

en: Alias
hr: Nadimak

en: About
hr: Opis

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Installed %module module.
hr: Instaliran %module modul.

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Display basic HTML help in long filter tips
hr: Prikaži osnovnu HTML pomoć u dugim naputcima prečistača.

en: Asc
hr: Uzlazno
